Zestawy obiadowe z technorattanu

W cieplejsze dni taras z widokiem na ogród to najlepsza jadalnia. Można zjeść na nim obiad w rodzinnym gronie, zaprosić przyjaciół na kolację czy urządzić przyjęcie. Niezbędne jest jednak do tego stosowne wyposażenie, czyli przede wszystkim odpowiednie meble ogrodowe. Najlepiej sprawdzą się zestawy obiadowe z technorattanu – funkcjonalne, wygodne i co równie ważne: eleganckie! Łączą w sobie stylowy design, doskonale wpisujący się we współczesne aranżacje, oraz naturalny wygląd plecionych włókien. Epoka wystawiania na taras brzydkich i niewygodnych krzeseł z plastiku na szczęście minęła.

Argumenty przemawiające za postawieniem na zestawy obiadowe z technorattanu nie kończą się na wymienionych wyżej atutach. Dodać należy, że trudno o materiał lepiej nadający się do produkcji mebli ogrodowych i tarasowych. Technorattan jest bowiem lekki i wytrzymały, odporny zarówno na wodę i wilgoć, jak i na skrajne temperatury. Nie zapleśnieje na deszczu, nie popęka na mrozie, a na słońcu nie zblaknie ani się nie zniekształci. Wszystkie swoje walory, z pierwotnym kolorem włącznie, utrzymać może nawet przez kilkanaście lat użytkowania.

W naszej ofercie mebli obiadowych z technorattanu znajduje się szereg zestawów, które bardzo się od siebie różnią. Nie tylko kolorem i stylem wykończenia, ale przede wszystkim liczbą siedzisk (w formie krzeseł i foteli, sof i narożników) oraz rozmiarem i kształtem stolików. Dzięki temu każdy może wybrać komplet mebli najlepiej dopasowany do wielkości swojego tarasu, liczby domowników czy swoich zwyczajów dotyczących zapraszania gości. Zachęcamy do przyjrzenia się poszczególnym zestawom obiadowym z technorattanu i wybrania tego najodpowiedniejszego do potrzeb i gustu.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło