Zestawy obiadowe z technorattanu

Aktywne filtry

W cieplejsze dni taras z widokiem na ogród to najlepsza jadalnia. Można zjeść na nim obiad w rodzinnym gronie, zaprosić przyjaciół na kolację czy urządzić przyjęcie. Niezbędne jest jednak do tego stosowne wyposażenie, czyli przede wszystkim odpowiednie meble ogrodowe. Najlepiej sprawdzą się zestawy obiadowe z technorattanu – funkcjonalne, wygodne i co równie ważne: eleganckie!

Stół i krzesła ogrodowe z technorattanu

W naszej ofercie znajdziesz gotowe zestawy, na które składają się stoły i krzesła ogrodowe z technorattanu. Komplet taki jest wszystkim, czego potrzebujesz, by spożyć smaczny posiłek w ogrodzie lub na tarasie, rozkoszując się bliskością natury i świeżym powietrzem, a jednocześnie cieszyć się wygodą. Krzesła ogrodowe z technorattanu wyposażone są w eleganckie i komfortowe poduszki, które sprawiają, że każdy posiłek spożyty przy tych zestawach obiadowych jest prawdziwą przyjemnością. Duże stoły z łatwością pomieszczą natomiast wiele dań dla całej rodziny.

Jakie są zalety stołów i krzeseł z technorattanu?

Zestawy obiadowe z technorattanu łączą w sobie stylowy design, doskonale wpisujący się we współczesne aranżacje, oraz naturalny wygląd plecionych włókien. Epoka wystawiania na taras brzydkich i niewygodnych krzeseł z plastiku na szczęście minęła. Technorattan to materiał idealnie nadający się do produkcji mebli ogrodowych i tarasowych. Stoły i krzesła z technorattanusą lekkie i wytrzymałe, odporne zarówno na wodę i wilgoć, jak i na skrajne temperatury. Nie zapleśnieją na deszczu, nie popękają na mrozie, a na słońcu nie zblakną ani się nie zniekształcą. Wszystkie swoje walory, z pierwotnym kolorem włącznie, utrzymać mogą nawet przez kilkanaście lat użytkowania.

W naszej ofercie mebli obiadowych z technorattanu znajduje się szereg zestawów, które bardzo się od siebie różnią. Nie tylko kolorem i stylem wykończenia, ale przede wszystkim liczbą siedzisk (w formie krzeseł i foteli, sof i narożników) oraz rozmiarem i kształtem stolików. Dzięki temu każdy może wybrać komplet mebli najlepiej dopasowany do wielkości swojego tarasu, liczby domowników czy swoich zwyczajów dotyczących zapraszania gości. Zachęcamy do przyjrzenia się poszczególnym zestawom obiadowym z technorattanu i wybrania tego najodpowiedniejszego do potrzeb i gustu.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło