KORFU XXL cube style tecchnorattan szary mix GRATIS wysyłka !!!

KORFU XXL cube style tecchnorattan szary mix GRATIS wysyłka !!!

Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

4 199,00 zł
Brutto

KORFU XXL to stylowy zestaw obiadowy w nowoczesnym "CUBE STYLE", idealny do wygodnego spożywania posiłków na świeżym powietrzu. Jego innowacyjny design pozwala na całkowite wsunięcie foteli pod blat stołu oraz umieszczenie pufy pod fotelem, dzięki czemu oszczędza się miejsce i tworzy jednolity, schludny wygląd.

Stół składa się z dwóch osobnych elementów, które można dosunąć do siebie, tworząc większą powierzchnię do spożywania posiłków. Blat stołu wykonany jest ze szkła hartowanego o grubości 5 mm w kolorze czarnym. Fotele i pufy wyposażone są w wodoodporne poduszki na siedziska i oparcia, co zapewnia wygodę i komfort podczas siedzenia. Meble są ręcznie wyplatane z technorattanu na stalowej ramie, która została zabezpieczona ocynkiem i pomalowana proszkowo.

Istnieje możliwość zakupu dopasowanego do zestawu wodoodpornego pokrowca w cenie 200 zł, co pozwala na dodatkową ochronę mebli przed opadami atmosferycznymi i zabezpieczenie ich na dłużej. Oferujemy także jasne poszewki na materace w cenie 150 zł.

ZonaGarden
korf_szXXL
10 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło