Zestawy z technoratanu

Aktywne filtry

W ciepłe i pogodne dni taras z powodzeniem pełni rolę jadalni lub salonu. Może być nie tylko miejscem do relaksowania się przy filiżance kawy, ale także do spożywania rodzinnych posiłków i do przyjmowania gości. Żeby spełniać mógł wszystkie te funkcje, potrzebne są odpowiednie meble. Najlepiej sprawdzi się tu gotowy zestaw mebli ogrodowych z technorattanu, które łączą w sobie nowoczesny design z naturalnym wyglądem plecionych włókien. Skoro bowiem taras ma być jak drugi salon, nie powinien wypadać gorzej, jeśli chodzi o styl i elegancję.

Jednak komplet z technorattanu warto wybrać nie tylko ze względu na to, jak atrakcyjnie się prezentuje. Technorattan, nazywany również ekorattanem albo rattanem syntetycznym, to idealny materiał do produkcji mebli, które wystawia się na taras i do ogrodu. Jest odporny na wodę, niczego nie wchłania i nie pleśnieje. Nie zniekształca się i nie blaknie na słońcu, nie zaszkodzi mu też nawet mróz. Dzięki tym walorom technorattanowy zestaw mebli ogrodowych posłuży Ci przez kilkanaście lat.

Dodatki do kompletu z technorattanu

W naszej ofercie znajdują się:

  • zestawy kawowe z fotelami, stolikami oraz ławkami,

  • zestawy obiadowe ze stołami i krzesłami.

Poszczególne komplety mebli ogrodowych z technorattanu różnią się od siebie stylem, kolorem i rozmiarem, co pozwala na dopasowanie ich do konkretnego tarasu, jak również do gustów i potrzeb domowników. A do wybranego zestawu ogrodowego dobrać możesz inne elementy wyposażenia tarasu i ogrodu, takie jak wiszące fotele albo leżaki z technorattanu. Jedne i drugie sprawią, że przed własnym domem odpoczniesz jak na wakacjach w egzotycznym kraju. Zachęcamy więc do obejrzenia modeli huśtawek i leżaków dostępnych w naszej kolekcji.

Zestawy ogrodowe z technorattanu

W ciepłe i pogodne dni taras to najlepsze miejsce do relaksu. Zarówno w formie chwili wytchnienia z ulubioną książką, jak i z rodziną albo przyjaciółmi przy kawie i poczęstunku. Aby jednak było to możliwe, potrzebne są odpowiednie meble: takie jak nasze zestawy wypoczynkowe z technorattanu, które zagwarantują pożądaną wygodę i jednocześnie jeszcze sprawią, że taras będzie prezentował się niczym elegancki salon, a to dzięki połączeniu nowoczesnego designu z urokiem ręcznie wykonanej plecionki.

Na klasyczny wypoczynek z technorattanu składa się z sofa, fotele i ława, w naszej ofercie znajdziesz jednak dodatkowe elementy, takie jak kosze-leżanki. Są to zestawy idealne do relaksowania się w ulubionym zakątku ogrodu pod baldachimem, który ochroni przed słońcem i wiatrem, ale również doskonale się nadają do opalania! Co istotne, kosze-leżanki nie są pojedynczymi meblami, ale modułowymi zestawami składającymi się z półokrągłych siedzisk i kompaktowego stolika. Komplet taki można rozłożyć i cieszyć się komfortem w większym gronie, kiedy odwiedzą nas goście.

Ale komfort i elegancja to nie wszystko. Zestawy mebli z technorattanu cechuje również wyjątkowa trwałość, dzięki której mogą posłużyć przez wiele lat. Technorattan jest bowiem odporny na wodę i wilgoć, niestraszne mu też upały ani mrozy. Na słońcu nie zniekształci się i nie wyblaknie, koloru nie straci także w wyniku intensywnego użytkowania, ponieważ jest barwiony, a nie tylko malowany. Dodajmy jeszcze, że technorattan nie wymaga impregnacji ani żadnych innych zabiegów konserwacyjnych, a czyszczenie wykonanych z niego mebli jest banalnie proste. W razie niepogody powinniśmy tylko schować poduszki.

Poszczególne zestawy mebli ogrodowych z technorattanu różnią się stylem, kolorem i rozmiarem, co pozwala na dopasowanie ich do konkretnego tarasu – i nie tylko! Komplety wypoczynkowe wykorzystać można również w domowych salonach, a także w hotelach i restauracjach. Zachęcamy więc do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło