KORFU XXL cube style tecchnorattan brąz GRATIS wysyłka !!!

Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

4 190,00 zł
Brutto

Zestaw obiadowy Korfu XXL w stylu "CUBE STYLE" to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie pozwalające na komfortowe spożywanie posiłków na świeżym powietrzu. Unikalny design tego zestawu sprawia, że fotele wsuwają się całkowicie pod blat stołu, a pufa idealnie mieści się pod fotelem, dzięki czemu oszczędza się miejsce i zyskuje elegancką jednolitą całość. Stół składa się z dwóch osobnych elementów, które można dosunąć do siebie, tworząc większą powierzchnię do spożywania posiłków. Blat stołu wykonany jest ze szkła hartowanego w kolorze czarnym, co dodaje nowoczesności i estetyki całości.

Meble zostały ręcznie wyplecione z brązowego technorattanu na stalowej ramie, która została zabezpieczona ocynkiem i pomalowana proszkowo. Dzięki temu zestaw ten cechuje się trwałością i odpornością na działanie warunków atmosferycznych i jest odpowiedni do użytkowania na zewnątrz przez długi czas. Niebywałą zaletą zestawu Korfu są opieradła pod plecy, które można złożyć co pozwala na całkowite wsunięcie pod stół. Wysokie podparcie wpływa na maksymalny odpoczynek podczas długich posiedzeń w rodzinnej atmosferze.

Specyfikacja:

  • wymiary stołu (szerxdłxwys.): 218x109x72 cm

  • 8xfotel o wymiarach 52x55x86 wys cm

  • 8xpufa 41x41x35 wys. cm

Cena regularna 5199zł

Promocja do końca miesiąca za 4190 zł z wysyłką GRATIS!

Wysyłka mebli odbywa się na palecie, przez co meble nie są narażone na uszkodzenia. Cena takiej wysyłki paletowej to 250zł, którą pokrywamy w obecnej promocji.

ZonaGarden
korf_brXXL
10 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło