zestaw ogrodowy ENDO 6+1 technoratan brąz

zestaw ogrodowy ENDO 6+1 technoratan brąz

Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

2 169,00 zł
Brutto

 

Zestaw mebli ogrodowych Endo 6+1 to elegancki zestaw, który składa się z 13 elementów wykonanych z technorattanu. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego ogrodu i tarasu. Zestaw zawiera stół o wymiarach 140 cm długości, 90 cm szerokości i 74 cm wysokości. Stół posiada bezpieczną hartowaną szybę w kolorze mlecznym, co pozwala uniknąć nadmiernego nagrzewania się blatu, co często zdarza się w przypadku stosowania czarnego szkła. Fotele są wygodne i zapewniają odpowiednie podparcie pleców. Zestaw zawiera 6 foteli o wymiarach 56 cm szerokości, 53 cm głębokości i 82 cm. Do zestawu dołączono 6 poduszek, które można wygodnie używać jako oparcie dla jeszcze większego komfortu. Pokrowce na poduszki są praktyczne, ponieważ można je zdjąć i wyprać, co ułatwia utrzymanie mebli w czystości.

Technorattan ma brązowy kolor, który nadaje zestawowi elegancji i naturalnego wyglądu, doskonale komponując się z ogrodowym otoczeniem. Zestaw jest nowy i oryginalnie zapakowany. Istnieje możliwość zakupu wodoodpornego pokrowca w celu ochrony mebli przed deszczem lub innymi czynnikami atmosferycznymi.

Cena regularna 2699zł

Promocja do końca miesiąca za 2169 zł z wysyłką GRATIS!

Wysyłka mebli odbywa się na palecie, przez co meble nie są narażone na uszkodzenia. Cena takiej wysyłki paletowej to 250zł, którą pokrywamy w obecnej promocji.

endo/br N
10 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło