Sofy ogrodowe z technorattanu

W ciepły dzień taras zmienia się w salon, w którym z rodziną albo z zaproszonymi gośćmi usiąść można przy filiżance ulubionej kawy lub herbaty. Ale trudno wyobrazić sobie prawdziwy salon bez eleganckiej i wygodnej sofy. Z całą pewnością taka właśnie jest sofa ogrodowa z technorattanu, którą wyróżnia stylowy design oraz komfort, jaki zapewnia elastyczność plecionego ręcznie materiału oraz miękkość poduszek doskonale dopasowujących się do ciała.

Technorattan to najlepsze tworzywo do produkcji sof i innych mebli ogrodowych także ze względu na jego wyjątkową trwałość oraz odporność na wilgoć i skrajne temperatury. Sofa ogrodowa z technorattanu nie popęka nawet na mrozie, na słońcu nie zniekształci się ani nie straci koloru, a podczas deszczu łatwo odprowadzi wodę i nie zapleśnieje. Nie wymaga przy tym żadnych zabiegów konserwacyjnych.

W naszej kolekcji znajdują się sofy ogrodowe z technorattanu różniące się od siebie rozmiarem, wykończeniem i kolorami. Każdemu możemy więc zaoferować coś, co świetnie dopasuje się do indywidualnych potrzeb i gustu, pozwalając na stworzenie eleganckiej i funkcjonalnej aranżacji tarasu. Zachęcamy zatem do bliższego przyjrzenia się wszystkim modelom naszych sof.

Obecnie nie posiadamy w sprzedaży produktu tej kategorii

Sprawdź produkty w kategorii nadrzędnej

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło