Leżaki ogrodowe

Aktywne filtry

Wypoczynek w ogrodzie może przybierać różne formy. Ważne, żeby znaleźć wygodne meble, które pozwolą na leżenie lub siedzenie i delektowanie się otoczeniem zieleni. W tej roli doskonale sprawdzą się leżaki technorattanowe z opcją regulacji oparcia. Możesz nawet całkowicie je opuścić, aby zyskać komfortową leżankę i uciąć sobie popołudniową drzemkę pod drzewem owocowym.

Piękne leżanki ogrodowez technorattanu przybierają kształt muszli. Na okrągłej podstawie mieści się niesłychanie wygodny, sprężysty materac, który przed słońcem chroni nasuwany materiałowy parawan w takim samym odcieniu. Podstawa, jak również elementy stelażu są wykonane z brązowego technorattanu, co sprawia, że całość jest niezwykle praktyczna i łatwa w utrzymaniu czystości.

W ofercie mamyzarówno leżanki w designerskim kształcie muszli, jak i klasyczne leżaki ogrodowe z kołami, co pozwala na łatwe i szybkie zmienianie ich ustawienia względem słońca. Możliwość swobodnej regulacji oparcia sprawia, że przybierasz wygodną pozycję do czytania, popijania kawy lub spania.

Leżaki technorattanowe

Leżak ogrodowy to jeden z najważniejszych mebli, z których korzysta się latem. Możesz opalać się na nim, korzystając z letniego słońca, albo wręcz przeciwnie – odpocząć od upału, kładąc się na leżaku schowanym w cieniu i urządzając sobie sjestę w ulubionym zakątku ogrodu. Możesz również ustawić leżak obok ławy kawowej na przydomowym tarasie i odpoczywać z ulubioną książką w dłoniach, czując się jak na śródziemnomorskich wakacjach. Leżak będzie także doskonałym zakupem dla posiadaczy nieco większego balkonu.

A jeżeli wybierzesz leżak ogrodowy z technorattanu, jego walory nie skończą się na wygodzie, jaką zapewni dzięki sprężystemu materacowi i regulacji oparcia. Będzie on również elegancko się prezentował, a to za sprawą połączenia naturalnej subtelności plecionki ze stylowym designem, doskonale wpisującym się w najnowsze trendy ogrodowych i tarasowych aranżacji. Każdy doceni też z pewnością odporność technorattanu na negatywne czynniki atmosferyczne i na mechaniczne uszkodzenia oraz łatwość czyszczenia mebli wykonanych z tego wyplatanego ręcznie materiału.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło