Kosze ogrodowe

W słoneczne i ciepłe dni ogród to najlepsze miejsce do odpoczynku. Aby móc jednak relaksować się w nim nie gorzej niż na śródziemnomorskich wczasach, potrzebne jest odpowiednie wyposażenie. Przede wszystkim – komfortowe kosze ogrodowe, których dodatkowym atutem jest to, jak stylowo się prezentują. A jako że są to meble wykonane z technorattanu, można bez obaw wystawiać je na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych.

Oferujemy ogrodowe kosze-leżanki, umożliwiające skrycie się pod baldachimem chroniącym przed słońcem i wiatrem. Idealne do spędzania na nich leniwych godzin na czytaniu książek albo drzemkach na świeżym powietrzu. Kiedy natomiast pojawiają się goście, leżankę można rozłożyć, zmieniając ją w zestaw składający się z półokrągłych siedzisk i kompaktowego stolika.

Polecamy również wiszące fotele ogrodowe, nazywane także bujanymi koszami albo huśtawkami-kokonami. Nie tylko stały się one hitem ogrodowych aranżacji ostatnich sezonów, ale co jeszcze ważniejsze – gwarantują najwyższy poziom komfortu. Duże siedzisko z miękkimi poduszkami, kokon dający poczucie prywatności i lekkie kołysanie sprawiają, że z takiego fotela po prostu nie chce się wstawać.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło