Wiszące fotele ogrodowe

W pogodne i ciepłe dni tarasy pełnią rolę salonów – są miejscem relaksu dla domowników i przestrzenią, w której przyjmuje się gości. I dlatego coraz większą uwagę przywiązuje się obecnie do designu mebli przeznaczonych na taras i do ogrodu. Znajduje to odzwierciedlenie zarówno w branżowych katalogach, jak i w programach telewizyjnych poświęconych ogrodowym aranżacjom. Elementem, który w takich aranżacjach pojawia się coraz częściej, jest wiszący fotel ogrodowy, nazywany również huśtawką-kokonem albo bujanym koszem.

Fotel wiszący, który trafić może do ogrodu, na taras albo do altany, łączy w sobie naturalną subtelność rattanowej plecionki z nowoczesnym designem. Wpisuje się doskonale w aktualne trendy, cechując się jednocześnie uniwersalnością, która pozwala dopasować go do różnych zestawów mebli ogrodowych. Niepowtarzalnego uroku dodaje bujanym koszom ogrodowym to, że są one wyrobami europejskich rękodzielników, a nie efektem pracy przemysłowych maszyn. Dlatego tym bardziej należałoby je uznać za obowiązkowy element przydomowej przestrzeni.

Zalety bujanych koszy ogrodowych z technorattanu

Walory huśtawek-kokonów do ogrodu, wykonanych z rattanu syntetycznego, nie kończą się na ich stylowym wyglądzie. Pomyśl również o komforcie, jaki Ci zapewnią. Duże siedzisko ze sprężystą i miłą w dotyku poduszką, kokon otulający Cię i dający poczucie prywatności, a do tego lekkie kołysanie – połączenie to gwarantuje poziom relaksu, który trudno osiągnąć innymi sposobami. A jeżeli zdecydujesz się na huśtawkę wiszącą na stelażu, będziesz mógł postawić ją w ulubionym zakątku swojego ogrodu.

Kolejna zaleta bujanych koszy ogrodowych z technorattanu to ich niezwykła wytrzymałość. Są całkowicie odporne na wodę i wilgoć, niczego nie wchłaniają. Nie szkodzi im również słońce, promieniowanie UV ani skrajne temperatury. Nie wymagają przy tym żadnych zabiegów konserwacyjnych ani pielęgnacyjnych, a utrzymanie ich w czystości jest banalnie proste. Elastyczność rattanu syntetycznego gwarantuje wiszącym fotelom ogrodowym wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, natomiast optymalna konstrukcja zapewnia stabilność oraz duży udźwig.

Huśtawki-kokony do ogrodu oferujemy w rozmiarach standardowych, XL oraz XXL. Wszystkie są zarówno piękne, jak i wygodne, a dzięki swojej solidności i wytrzymałości posłużyć nam mogą przez kilkanaście lat.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło